+420 777 722 182
info@estemed.cz

O nás


Snažíme se porozumět našemu zákazníkovi a stále hledat, co je pro něho důležité, proto se řídíme základními pravidly, u kterých věříme v úspěch a dlouhotrvající obchodní vztah.

Proto: Zodpovědnost, spolehlivost a vysoká kvalita produktů, které z převážné většiny pochází z Evropy.

Nejsme pouze dodavateli výrobků, ale podílíme se na vývoji, studiích a jsme výrobci vlastní produktové řady. Stále hledáme inovativní řešení tak, aby si naše výrobky našly spokojeného zákazníka.

Dlouhodobě spolupracujeme s výrobní společností TUR GmbH /Německo/, laboratořemi DERMICA /Švýcarsko/ ENVY Medical /USA/, MADEK Itálie/Švýcarsko, A.R.C. Laser Německo, Nanbu/Japonsko,  EurofeedBack/Francie, CTI Holandsko a Alma Lasers, Izrael.

ESTEMED je výrobcem konceptu e-peel - všechny naše výrobky naleznete v kategorii PRODUKTY ESTEMED

Našimi zákazníky jsou lékaři v oblasti dermatologie, dermatochirurgie, korektivní dermatologie, estetické medicíny, plastické chirurgie obecné chirurgie a okrajově odborníci ve sportovních centrech, sportovních klubech a na rehabilitačních klinikách sportovní lékaři.


Pro naše klienty i odbornou veřejnost připravujeme odborné semináře, workshopy a přednášky. Jsme účastníky mezinárodních kongresů, výstav a konferencí.

Pro naše lékaře pořádáme školení aplikace výplňového materiálu JALOR a mezonití Dermica Switzerland pod záštitou MUDr. Igora Slaninky /plastický chirurg/

Vítejte na našich stránkách!

anebo nás navštivte na stránkách www.facebook.com/estemed.cz

Děkujeme všem, kteří nám dali svoji důvěru!

Napište námRádi Vám zašleme více informací o nabízených produktech

 

Odeslat