+420 777 722 182
info@estemed.cz

O násSnažíme se porozumět našemu zákazníkovi a stále hledat, co je pro něho důležité, proto se řídíme základními pravidly, u kterých věříme v úspěch a v dlouhotrvající obchodní vztah.

Proto: Zodpovědnost, spolehlivost a vysoká kvalita produktů.

Nejsme pouze dodavateli výrobků, ale podílíme se na samotném vývoji a studiích. Stále hledáme inovativní řešení tak, aby si naše produkty našly spokojeného zákazníka.

Dlouhodobě spolupracujeme s výrobní společností TUR GmbH /Německo/, laboratořemi DERMICA /Švýcarsko/ ENVY Medical /USA/, MADEK Itálie/Švýcarsko, A.R.C. Laser Německo, Nanbu/Japonsko, SLK GmbH/Německo, EurofeedBack/Francie

Našimi zákazníky jsou lékaři v oblasti dermatologie, dermatochirurgie, korektivní dermatologie, estetické medicíny, plastické chirurgie a okrajově odborníci ve sportovních centrech, sportovních klubech a na rehabilitačních klinikách sportovní lékaři.


Pro naše klienty i odbornou veřejnost připravujeme odborné semináře, přednášky a další přínosné akce pro zkvalitnění informací. Jsme účastníky mezinárodních kongresů, výstav a konferencí.

Pro naše klienty pořádáme ve spolupráci s DERMAL CENTRE Mělník MUDr. Miroslavy Večeřové & TOP LASER Olomouc MUDr. Romany Nyklové Skřívánkové odborné workshopy a semináře pod záštitou MUDr. Miroslavy Večeřové, Júlie Stracenské a MUDr. Radmily Divišové. www.dermalcentre.cz

Vítejte na našich stránkách ESTEMED www.estemed.cz

anebo navštivte nás navštivte na stránkách www.facebook.com/estemed.cz

Pevně věříme ve spokojenost všech našich klientů, tak aby firma ESTEMED měla co možná nejlepší jméno na trhu.

Děkujeme všem, kteří nám dali svoji důvěru!

Napište námRádi Vám zašleme více informací o nabízených produktech

 

Odeslat